Filtrowanie

Firmowe upominki

Aktywne filtry

Upominki firmowe – gadżety reklamowe

Efektowne gadżety reklamowe są podstawą dobrego marketingu. Dzięki drobnym upominkom firma zostanie zapamiętana i będzie dobrze się kojarzyć. Każdy firmowy gadżet może zawierać dowolny tekst i logo firmy. Dzięki temu wizerunek firmy zostanie przez Klientów i Kontrahentów zapamiętany. Projekt i kolor nadruku na upominkach firmowych możecie dopasować do branżowych kolorów. Gadżety reklamowe są skuteczną reklamą i z pewnością można je wykorzystać do kampanii reklamowych lub akcji promocyjnych. Oryginalne upominki firmowe będą budzić pozytywne skojarzenia z marką, a dzięki nim firma będzie mogła zdobyć większe grono zadowolonych i lojalnych Klientów.

Jakie gadżety reklamowe wybrać?

Funkcją upominków firmowych jest przede wszystkim budowanie świadomości marki. Dzięki oryginalnym gadżetom firmowym zdobywa się także nowych Klientów. Pozytywne skojarzenia zbudzą takie upominki, które będą dobrze dopasowane do grupy docelowej. Nikt nie chce otrzymywać nietrafionych prezentów, które trafią do kosza i nie wzbudzą zainteresowania. Dlatego wybierając gadżet, który będzie reklamował Waszą firmę, warto zastanowić się, do jakiej grupy Klientów ma być skierowany. Są też upominki firmowe, które są uniwersalne i możecie nimi obdarować zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, w każdym przedziale wiekowym. Są to słodkie upominki firmowe – miody z logo firmy, czekoladki z nadrukiem logo oraz pudełka z cukierkami.

Świąteczne upominki firmowe – czym zaskoczyć Klientów na święta?

Od kilku lat firmy zastanawiają się czym zaskoczyć swoich Klientów i Kontrahentów na święta. Drobne firmowe upominki wręczane w tym wyjątkowym okresie są podziękowaniem za współprace, za zakupy lub za korzystanie z usług firmy. Ten coroczny czas przed świętami to idealny moment na takie miłe gesty, które zbliżą Klientów do marki. Drobne upominki firmowe czy gadżety reklamowe z logo będą się miło kojarzyć. Jeśli firma posiada dużą ilość Klientów lub chce przeprowadzić świąteczną akcję promocyjną, trzeba zadbać o to, by gadżet był oryginalny i nietuzinkowy. Mogą to być firmowe zawieszki sojowe z logo lub inne wyroby z ekologicznego wosku sojowego, czyli zapachowe świeczki sojowe z logo firmy i z życzeniami. W trendach są także torebeczki z nasionami. Takie torebeczki również mogą być wykonane z logo i grafiką świąteczną. Będzie to niebanalny i praktyczny upominek firmowy.

Jaki gadżet reklamowy dodać do przesyłki?

Dla firm, które prowadzą sprzedaż wysyłkową, ciekawym rozwiązaniem reklamowym są drobne upominki firmowe dodawane do paczek razem z zamówieniem. Każdy Klient, który otrzyma taką przesyłkę, na pewno poczuje się miło obsłużony i wróci z nowymi zamówieniami najbliższym czasie. Takim idealnym pomysłem na mały gadżet reklamowy mogą być czekoladki z logo firmy, wykonywane przez manufakturę czekolady, z dobrym składem i personalizowaną, świąteczną obwolutą, na której może znaleźć się także logo. Zimową i jesienną porą sprawdzą się także herbatki z logo. Taki upominek firmowy jest nie tylko wdzięcznym podziękowaniem za zakupy, ale także stanowi praktyczny podarunek. Mogą to być herbatki w papierowej torebce z logo lub małe fiolki z herbatą, które są symbolicznym gadżetem firmowym. Do przesyłek z ubraniami lub książkami warto dodać zapachowe zawieszki sojowe z firmową treścią i logo. Nie dość, ze będą pięknie pachnieć – do wyboru wiele zapachowych kompozycji, to jeszcze wprowadzą nastrój przedświąteczny.